Vyberte stranu

Zažite rafting na divokej vode!

max. rýchlosť raftu

počet raftov na sklade

počet splavov za rok

Rafting Dunajec, Slovensko

Ponúkame Vám adrenalínový zážitok

Ak máte radi dobrodružstvo a neustálu dávku adrenalínu, tak by ste určite nemali prehliadnuť možnosť vyskúšať si rafting na rieke Dunajec. Tento šport vám ponúka unikátnu príležitosť preplaviť sa divokými vodami rieky a objaviť jej skryté zákutia.

Rafting patrí k najpopulárnejším vodáckym športom a na rieke Dunajec máte možnosť zažiť jednu z najlepších jazd v strednej Európe. Ocitnete sa v nádhernom prírodnom prostredí, kde sa stretávajú majestátne skalné bralá a sýto zelené brehy.

Hoci pohľad na divokú úseky Dunajca mnohým naháňa strach, no pod vedením skúsených inštruktorov z Rafting Pieniny sa skutočne niet čoho báť. Tí vám poskytnú zakaždým všetky potrebné informácie a pokyny k správnemu riadeniu člna a vy tak bez problémov zvládnete všetky nástrahy, ktoré na vás v rozvírených vodách číhajú.

Rafting Pieniny poskytuje vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam služby na vysokej úrovni. Ponúka širokú škálu rôznych balíkov, či už sa rozhodnete pre rodinný výlet, teambuildingovú akciu alebo romantickú jazdu pre dvoch. Ich tímu profesionálnych inštruktorov môžete plne dôverovať, rieku poznaju spredu aj odzadu a v oblasti raftingu sú tak skutočnými odborníkmi.

Nech už teda hľadáte dobrodružstvo alebo jednoducho chcete uniknúť zo všedného dňa a zažiť niečo úplne odlišné, s Rafting Pieniny zažijete jazdu, na ktorú len tak nezabudnete. Nechajte sa unášať vlnami tejto rieky a objavte krásy Slovenska z úplne inej perspektívy.

počet osob: 4 – 10

Materiál: nafukovací raftingový čln

Značky raftingových člnov: Colorado, Profi, Hobbit

od 16/18 €/osoba (podľa počtu osôb a trasy)

kajaking Pieniny, Slovensko, muž v kajaku
kajaking na pieninách
Rafting Dunajec
Pieniny sport centrum, Červený Kláštor 37 Slovakia

Divoká voda v Pieninách!

Nech už si zvolíte kajak, kanoe alebo rafting, určite vás očarí kombinácia akcie, adrenalínu a prostredia rieky Dunajec.